Захоплюючий час / Захватывающее время (2013) - Комедія - Дивитись онлайн, в хорошій якості кіно фільми безкоштовно - Отборные фильмы в HD качестве

Приветствую Вас Гость | RSS

LifeFilm.org

Воскресенье, 14.02.2016, 19:44
Главная » Видео » Комедія

Захоплюючий час / Захватывающее время (2013)

01:35:10
Просмотры: 2 Добавил: lifefilm
Описание материала:

Саттер Кілі - популярний школяр , який ні до чого не ставиться серйозно . Він завжди готовий повеселитися , з легкістю завойовує прихильність оточуючих і постійно ходить по вечірках , де розважається на повну котушку. Саттер вважає за краще не замислюватися про майбутнє і живе справжнім , не переживаючи ні через надходження в коледж , ні через те , що про нього подумають оточуючі.

Одного разу після чергової вечірки Саттер прокидається на газоні біля будинку Еймі ФІНЕКО - однокласниці , яку він раніше не помічав. Еймі , якщо не брати до уваги легкість у спілкуванні , зовсім не схожа на Саттера : вона точно знає , чого хоче від життя , багато читає і любить малювати , але не вважає себе кращим за інших і не страждає від відсутності популярності. Саттер і Еймі несподівано самі для себе легко знаходять спільну мову і стають хорошими друзями , а потім починають відчувати одне до одного і романтичні почуття. І незалежно від того , чи є у цих відносин майбутнє , спілкування один з одним допомагає їм багато чого зрозуміти про самих себе.

Год: 2013
Язык: Русский
Длительность материала: 01:35:10
Дополнительное поле2: Мелодрама, Комедія
Всего комментариев: 0
avatar