Ной (2014) трейлер - Трейлери - Дивитись онлайн, в хорошій якості кіно фільми безкоштовно - Отборные фильмы в HD качестве

Приветствую Вас Гость | RSS

LifeFilm.org

Пятница, 12.02.2016, 12:34
Главная » Видео » Трейлери

Ной (2014) трейлер

00:00:34
Просмотры: 5 Добавил: lifefilm
Описание материала:

Біблійні сюжети давно і міцно увійшли в наше життя : навряд чи є людина , що не знає про забороні плоді або про первородний гріх . Однією з найбільш відомих історій , мають аналоги практично в будь-якій релігії і в міфології різних народів , є історія про Великий потоп - лихо , яким Бог покарав людство за його численні гріхи і покарав всіх , хто не хотів жити за заповітами Творця.

Єдиним праведним людиною на Землі був Ной - побожний батько сімейства , якого почали відвідувати жахливі бачення кінця світу. Зрозумівши , що людей чекає неминуча загибель , Ной взявся за будівництво ковчега - гігантського корабля , який повинен був захистити його сім'ю і його самого від бурхливих хвиль . Однак Ною довелося боротися не тільки зі стихією і власними страхами , але і з цілком відчутним людським злом: люди , що почули про будівництво корабля і побоюються за своє життя , теж захотіли врятуватися. Тільки от для них не було місця в Ноїв ковчег .

Год: 2014
Язык: Русский
Длительность материала: 00:00:34
Дополнительное поле2: Фентезі, Пригоди
Всего комментариев: 1
avatar
0
1 Ира • 13:03, 11.03.2014
фильм просто бомба! Смотрела с огромным удовольствим!
avatar